piątek, 23 listopada 2012

Poduchowo.

Ile czasu zajmuje zrobienie poduszki? Kilka tygodni, przynajmniej u mnie.  Z gatunku DIY. Może za dużo o guzik, może o dwa, a może kwiatek też zbędny, ale idea "od przybytku głowa nie boli" jakoś teraz mnie nie razi.
 Bardzo mocno czuję ograniczenia swojego aparatu-toż to zwykły cyfrak. Także, kochany Mikołaju, ponawiam życzenie swoje :) Mam nadzieję, że mnie czytasz.4 komentarze:

 1. fajna poducha:) jak zrobiłaś takie malowane literki, sa jakieś do tego szablony, specjalne farby,specjalna technika?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydrukowałam sobie odpowiedni napis w czcionce jaką chciałam, potem nożykiem wycięłam literki (trochę było przy tym roboty, bo papier cienki i rwał się nieco, ale dzięki temu napis nie jest "spod linijki", jednakże następnym razem wezmę techniczny). Przyłożyłam do materiału i malowałam wycięte literki farbą do tkanin bezpośrednio cienkim i sztywnym pędzelkiem. Samo malowanie zajęło mi ok.8 minut :)

  Nie kupuję szablonów i w sumie nie wiem, czy takowe są. Farbki spokojnie znajdziesz w sklepie dla plastyków (u mnie słoiczek 16 ml kosztuje ok.7zł, a technika jest zaiste specjalna: maluję leżąc na podłodze słuchając Santany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informacje i porady:) a właśnie jak tam Twoje stoliki sigiery, które miałaś przerabiać? jestem ciekawa jak ci wyszły :)

   Usuń
 3. Proszę :)

  Stolik jeden czeka na fotki, Singer zostanie sprzedany-postawiłam go na docelowym miejscu i jakoś kompletnie mi nie pasuje do przyjętej koncepcji na tyle, że pierwszy raz rezygnuję z przeróbki.No nijak nie idzie mi z nim. Chyba się nie polubiliśmy.

  OdpowiedzUsuń